Data Collector - slovenština

Aplica ya
Mapa de ubicación: Prague 8, Czechia Full time R1271620

Descripción del trabajo

Jsme nadnárodní společnost dlouhodobě fungující na trhu farmacie a zdravotnictví.

Nabízíme dlouhodobou pracovní spolupráci na pozici Data collector SK na hlavní pracovní poměr. Hledáme, zodpovědného a cílevědomého člena týmu pro práci s on-line databází zdravotnických pracovníků. Kolegu, který bude denně komunikovat s lékaři na nejvyšší úrovni.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Doplňování informací od lékařů do příslušných systémů (jméno, pracoviště, univerzita atd)

  • Přímý telefonický kontakt s lékaři na denní bázi a dohledávání informace skrze webové stránky

POŽADUJEME

  • Slovenština na úrovni rodilého mluvčího

  • Výborné komunikační schopnosti

  • Uživatelskou znalost práce na PC (internet, excel, word, outlook)

  • Zkušenosti s prací operátora velkou výhodou

  • Profesionální vystupování, asertivita

  • Pohotové reakce, samostatnost, cílevědomost

  • Spolehlivost, odpovědnost, loajalitu

  • Chuť se osobně zdokonalovat

NABÍZÍME

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Firemní benefity (stravenky, multisport karta, benefitní karta)

  • Práci s on-line databázemi

  • Občerstvení v naší firemní kanceláři

  • Stabilní pracovní příležitost, kam se budete každý den těšit

  • Přátelský a pohodový pracovní kolektiv, který je u nás samozřejmostí

  • Můžete pracovat v moderním architektonické budově Karlína nebo z pohodlí Vašeho domova

IQVIA is a leading global provider of advanced analytics, technology solutions and clinical research services to the life sciences industry. We believe in pushing the boundaries of human science and data science to make the biggest impact possible – to help our customers create a healthier world. Learn more at https://jobs.iqvia.com

Aplica ya

Únase a la red de talentos de IQVIA

Regístrese hoy y le informaremos cuando haya puestos disponibles que coincidan con sus intereses profesionales.

Únase a nuestra red
Top of page